Title Image

Gamyba

Jūsų idėjoms pritaikysime išmanius sprendimus ir ilgametę gamybos patirtį. Jūsų dizainas – mūsų kokybiška produkcija. Naudojame modernias technologijas ir aukščiausios kokybės žaliavas, kad užtikrintume gaminių ilgaamžiškumą ir pranašumą.

Kvalifikuoti meistrai, pasitelkę šiuolaikišką įrangą pagal Jūsų brėžinius pagamins pageidaujamas smulkias ar didelių išmatavimų vonios baldų detales.

Žaliavų pristatymas ir sandėliavimas

„Raguvos baldai ir Ko“ dirba tik su sertifikuotais, patvirtintos kokybės baldų komponentų tiekėjais. Baldų plokštes sandėliuojame trumpą laiką optimalioje temperatūroje. Taip užtikriname kokybišką plokščių apdirbimą ir jau pagamintų baldų patvarumą.

Pjovimas

Baldų detalių pjovimas įmonėje atliekamas našiomis „Homag“ staklėmis. Modernūs įrengimai garantuoja tikslumą ir apdirbimo greitį detalių pjovimo procese .

Gręžimas, frezavimas ir dygiavimas

Baldų detalės gręžiamos ir frezuojamos tiksliais ir našiais daugiafunkciniais CNC centrais. Dygiavimo procesas taip pat automatizuotas, todėl tai užtikrina spartų bei tikslų detalių gamybos procesą.

Briaunavimas

Kad vonios baldai drėgnose patalpose tarnautų maksimaliai ilgai, detales briaunuojame staklėmis, pritaikytomis klijuoti poliuretaniniais klijais (PUR). Prieš siųsdami į kitą padalinį, kiekvieną briaunuotą detalę darkart patikriname, kad galutinis produktas atitiktų aukščiausius kokybės standartus.

Dažymas

Įmonės dažymo padalinyje įdiegtos tikslios ir našios vonios baldų detalių paviršių paruošimo ir dažymo linijos. Taip išgauname aukščiausią įmanomą lygumą, estetiką bei atsparumą drėgmei. Siekiant prisitaikyti prie kliento poreikių, galimas ir sudėtingų formų, specialių spalvų detalių dažymas.

Surinkimas

Vonios baldų surinkimo procesas vyksta laikantis kokybės valdymo sistemos, kurios metu gaminys patikrinamas du kartus. Surinkto baldo kokybė patvirtinam lipduku, ant kurio nurodoma surinkimo data ir surinkėjo numeris.

Pakavimas

Per ilgametę darbo praktiką kiekvienam vonios baldui sukūrėme optimalią pakavimo sistemą, garantuojančią saugų pristatymą galutiniam vartotojui. Verslo klientams, užsakantiems vonios baldų detales, jas supakuojame atsižvelgdami ir į detalių dydį, ir į svorį, taip užtikrindami saugų pervežimą ir vėlesnį sandėliavimą.

Paruošimas logistikai

Turime daugiametę patirtį perveždami vonios baldus nuo durų iki durų. Klientams pageidaujant taikome atitinkamą pakavimo ir pakrovimo sistemą. Paletes visada sutvirtiname papildomai, siekdami jas pristatyti jas partneriams maksimaliai saugiai.