Raguvos baldai

Esame didžiausia vonios baldų ir jų detalių gamybos įmonė Baltijos šalyse. Daugiau nei 200 klientų 18-oje šalių ir sparti verslo plėtra – įrodymas, kad principingai laikomės savo pamatinių vertybių.

Šiuolaikinėmis detalių gamybos, dažymo ir briaunavimo technologijomis užtikriname ilgą baldų tarnavimą vonios patalpose.

Elektroninė klientų aptarnavimo „Verslas verslui“ (angl. B2B) sistema leidžia išvengti klaidų, operatyviai reaguoti į užsakymus ir užtikrinti baldų pristatymą laiku.

Automatizuota gamyba ir platus tiekėjų ratas leidžia įgyvendinti užsakymus per trumpiausią įmanomą laiką.

Jungtinė Karalystė, Airija, Norvegija, Švedija, Suomija, Danija, Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Nyderlandų karalystė, Ispanija, Islandija, Jordanija, Farerų salos.

Tiek išaugo gamybos apyvarta per pastaruosius penkerius metus.

Kasmetinės investicijos į gamybos įrenginių atnaujinimą.

Baldų gamyba iš arčiau

Kiekviename vonios baldų gamybos etape nuo žaliavų pristatymo iki surinktų baldų pervežimo klientui taikome moderniausius įrenginius, kokybės užtikrinimo sistemas ir ilgametę patirtį.

Produkcija

Parodos

Dalyvavimas tarptautinėse parodose – puikus būdas geriau suprasti besikeičiančius klientų poreikius, pasidžiaugti sėkmingais sprendimais ir pasisemti naujų idėjų. Nuolat tobulėjame, kad gaminių kokybė pranoktų jūsų lūkesčius.

Kartu su dukterine įmone „Kamė“ dalyvaujame didžiausioje tarptautinėje vonios baldų parodoje ISH Vokietijoje. Čia pristatome naujausius vonios kambario dizaino sprendimus ir baldų dizainus.

Dėl didmeninės vonios baldų ir komponentų gamybos klausimų, kreipkitės čia
Suprantu, jog pateikiu savo asmens duomenis tikslu gauti nemokamą konsultaciją ir šie duomenys nebus saugomi ar perduoti trečiosioms šalims. *