Title Image

Apie mus

Patirtis  30 metų

UAB „Raguvos baldai ir Ko“ – greitas ir patikimas didmeninės vonios baldų ir jų komponentų gamybos partneris. Didžiuojamės, kad klientai mumis pasitiki, skatina išlaikyti aukštus kokybės reikalavimus ir likti ištikimiems pamatinėms įmonės vertybėms: kokybei, patikimumui, lankstumui.

Nuoseklios investicijos į gamybinę bazę ir profesinį darbuotojų ugdymą, kryptinga specializacija, baldų gamyba nuo pradžios iki pabaigos – tai 30-ties metų įdarbio rezultatai. Džiaugiamės galėdami jais dalintis su klientais ne tik Europoje, bet ir kituose žemynuose.

2750000
Baldų komponentų pagaminame per metus
250000
Vonios baldų pagaminame per metus
520
Jūrinių konteinerių eksportuojame per metus
200
Klientų turime 18-oje Europos ir Artimųjų Rytų šalių
Greitis

Atsisiųskite savo naujo projekto viziją ir mūsų naujų gaminių kūrimo komanda pateiks jums brėžinius bei sąmatą. Pagamintus pavyzdžius pristatysime nurodytu adresu jūsų apžiūrai ir įvertinimui.

Lankstumas

Mūsų baldų gamyba automatizuota, turime profesionalią paruošimo ir dažymo meistrų komandą. Tad esame lankstūs ir pasiruošę įvykdyti įvairius Jūsų užsakymus.

Dėmesys Jums

Augame ir tobulėjame kartu su mūsų partneriais. Kiekvienas naujas projektas – tai naujas iššūkis mums. Mūsų baldais patenkinti klientai – tai bendro darbo su verslo partneriais rezultatas.