Privatumo politika

Kas yra slapukai?

Slapukas – tai mažas tekstinis failas, kurį interneto svetainė įrašo į jūsų kompiuterį arba mobilųjį prietaisą, kai apsilankote mūsų svetainėje. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų efektyviau, ir siekiant suteikti informaciją apie svetainės srautą savininkams.

 

Kaip mes naudojame slapukus?

„Raguvos baldų“ interneto svetainėje naudojamasi „Google Analytics“ – „Google“  teikiama saityno analizės paslauga, kuri naudoja slapukus. Gauta standartinė informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija (apie lankytojo elgesį) perduodama „Google“ ir saugoma JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiųsdami jūsų IP adresą „Google“, paverčiame jį anoniminiu.

 

Slapukų sąrašas

 

Kaip valdyti slapukus?

Jeigu norite panaikinti visus slapukus savo kompiuteryje, tai galite nesunkiai padaryti savo naršyklėje:

Google Chrome naršyklė

Mozilla Firefox naršyklė

Microsoft Internet Explorer naršyklė

Daugiau informacijos apie slapukus ir jų veikimo principus galite rasti internete:

http://www.allaboutcookies.org

 

Kokios yra jūsų teisės?

Teisės aktų nustatyta tvarka Jūs galite:

(a)   gauti informaciją apie tai, kokius Jūsų asmens duomenis saugome, kaip juos renkame ir kokiu pagrindu tvarkome;

(b)   kreiptis į UAB „Raguvos baldai ir Ko“ su prašymu pataisyti savo asmens duomenis, sustabdyti jų tvarkymą, atšaukti savo duotą sutikimą UAB „Raguvos baldai ir Ko“ rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, sunaikinti juos, jeigu duomenys yra neteisingi, nepilni arba netikslūs, arba jeigu jie daugiau nėra reikalingi tiems tikslams, kuriems buvo surinkti. Tokiu atveju Jūs turėtumėte pateikti prašymą, kurį gavę mes patikrinsime pateiktą informaciją ir imsimės reikalingų veiksmų.

(c)   kreiptis į UAB „Raguvos baldai ir Ko“ su prašymu sunaikinti asmens duomenis ar sustabdyti tokių asmens duomenų tvarkymo veiksmus, nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys, kai šie duomenys tvarkomi ar ketinami tvarkyti aukščiau nurodytais tikslais arba dėl teisėto intereso, kurio siekia UAB „Kame“ arba trečiasis asmuo, kuriam teikiami asmens duomenys;

(d)   prašyti perkelti Jūsų duomenis;

Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia Privatumo politika, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@raguvosbaldai.lt.